Blog z praxe

Prax je prax, aj keď alternatívna ...

Referencie z praxe ...


Každý sme jedinečný a nenahraditeľný. Práca s technikou štart mi dovoľuje slobodne ostávať taká, aká som. U mňa sa cítite ako doma. Napĺňa ma pocit radosti, o ktorú sa moji klienti podelia po reštarte. 

Najviac si cením na REŠTARTE nezávislosť. Človek nemusí reštart absolvovať donekonečna. Ide o REŠTART. 

Prídete, reštartujete sa a žijete si svoj vlastný život. 

Som sama sebou. Žiť život podľa seba je ten najvzácnejší dar. Reštart prináša mentálnu aj fyzickú slobodu. Čítajte ...

Absolvent dvoch základných zostáv v jeden deň - dohodnutý sme boli len na jedno cvičenie, absolvent si sám vypýtal ďalšie cvičenie tak sa mu to zapáčilo, vyjadril sa "je to sila". 

Svoj hlavný problém uvádzal dlhodobú vysokú náladovosť - výkyvy ktoré smerovali až do bitiek s sbs alebo s inými mužmi . Po roku uvádza, že už tieto problémy nie sú a ako bonus čo Vám poviem? Vymenil auto aj ženu - našiel si priateľku s ktorou je spokojný, sú spolu už rok /predtým uvádzal veľké problémy v predošlom vzťahu - finančné aj vzťahové/ , ďalej začal chodiť do posilňovne a našiel veľmi rýchlo prácu svojmu synovcovi, ktorý s tým mal dlhšie problém.

Aj deti majú radosť po reštarte. Technika je vhodná prevencia, ktorá sa overí po rokoch. Dieťa menej stresuje a ľahšie sa učí. To je jeden z benefitov. A mnoho iného. Nechajte sa prekvapiť. 


ALTERNATÍVNE "najznámejšie" metodiky dostupné na trhu: NLP - neuro lingvistické programovanie mysle a motivačné školenia. Joga - fyzické cvičenia a iné podobné metodiky. A veľa im podobným. Vzájomne sa podobajú a riešia myseľ, vedomie a podvedomie človeka. 

TECHNIC START je tiež alternatívna metodika, avšak vo výsledkoch sa približuje viac k medicínskym poznatkom. Nejedená sa o teóriu, motivačné vzdelávanie, programovanie mysle. Ide o reštart bio mechanizmov ľudského tela. Mentálna kondícia je jeden z výsledkov. 

Technika sa odlišuje presným zameraním sa na centrálny nervový systém a jeho rehabilitáciu, ktorú cvičenie spúšťa. Čo naše telo rehabilituje je v rukách genetiky jedinca. Tento spontánny proces sama veda a medicína nazýva ako: spontánny remis - spontánna remisia. Nevedia, ako sa to spúšťa, ale uznávajú, že sa to v ľudskom organizme deje. Technic štart prekrví organizmus, spustí oživenie prepojení okolo CNS a tým sa telo rozhodne spontánne začať opravovať utlmené, nefunkčné, oslabené časti, do ktorých nie je vidieť. Preto má každý klient jeho vlastné individuálne výsledky. 

Absolvovanie techniky NEVYŽADUJE VAŠU VIERU V TECHNIKU. Je to fyzické cvičenie a je potrebné ho len odcvičiť. Niekedy a v mnohých prípadoch aj opakovane. Diagnostiku koľkokrát cvičiť spolu budeme konzultovať. 

Absolventka 4 základných aj 4 pokročilých zostáv - poslúchla dobre mienenú radu ako zatočiť s depresiou - že je potrebné zacvičiť 4 pokročilé zostavy v priebehu dvoch mesiacov - výsledok sa dostavil a oznámila zníženie depresívnych stavov už po 3 mesiacoch /rok 2019/ dnes už ju depresia netrápi vôbec. Doteraz cvičí preventívne min. 1x ročne, technika okrem toho pomohla v prospechu v škole, v plnení si snov ohľadom vzdelávania, zmizol strach pri komunikácií, prestala zo sebapoškodzovaním, nadobudla prirodzené sebavedomie, je samostatnejšia, pomohla si aj v zdravotných otázkach /bolesti brucha a bolesti hlavy/. A dokonca si všimla že jej okolie ju kopíruje ak príde s novinkami alebo s kreatívnymi nápadmi ohľadom vzhľadu a módy, je vzorom pre svoje okolie.

Absolventka Babička 84 ročná - áno !!!!, zvládla základnú zostavu ...trvalo to síce dve hodiny ale zvládla.....a tešila sa tomu, oživenie a radosť hneď po odcvičení vyjadrila ako veľkú vďaku za tento spustený proces rehabilitácie v tele. Technika pomohla aj pri bežných činnostiach, ktoré lepšie zvládala. 

Absolvent pokročilej zostavy - po absolvovaní hlási že sa cíti výborne, konečne sa po rokoch vyspal, zníženie nervozity, je príjemnejší, po cca 2 mesiacoch - nové aktivity smerované pre vlastný prospech.

Aký bude Váš príbeh? Verím, že Váš REŠTART bude hovoriť za Vás. 

Ďalší poznatok z praxe už čoskoro...

Absolventka základnej aj pokročilej zostavy - po absolvovaní okamžitý reset ktorý opísala ako - "mám oveľa ľahšiu hlavu" , "jasné že sa cítim lepšie", "mám oveľa viac chuť do práce", nechápavo znížená chuť na alkohol - nechuť k alkoholu, väčší smäd po vode, bylinných čajoch, na ďalší deň hlásila - úľavu v nohách nakoľko pred absolvovaním ich cítila "ťažké" , vyjadrila sa že to ani nevie opísať, ale sú oveľa ľahšie, má pocit "akoby" išla lietať :-) :-))))))) - cíti sa ľahko. Po 6 týždňoch väčšie sebauvedomenie, zodpovednejšia, chuť na alkohol sa eliminoval, vyslovene ho odmieta a uvedomuje si že nechce stav opitosti - pripomínam že pani mávala problémy s alkoholom dlhé roky. Ožila mi pre očami, zmizol smútok, ktorý bolo vidieť v tvári , radosť zo života sa vrátila, teší sa, viac sa stretáva s rodinou, trávenie sa zlepšilo - prišli zmeny v stravovaní: telo si začalo pýtať prospešnú stravu, má väčšiu psychickú a fyzickú odolnosť a hlási aj to že je zručnejšia v domácnosti.

Absolvent základnej zostavy - vyjadril sa "super masáž" ožil, lieta si na biku, po horách, začal pracovať na vlastnej kondičke, po niekoľkých mesiacoch sa výrazne zlepšili komunikačné vlastnosti, má zlepšený rozšírený a zrozumiteľnejší slovník, po niekoľkých týždňoch mu ustúpila neustále sa opakujúca bolesť hlavy ktorou trpel od detsva, po dvoch rokoch sa pochválil že konečne sa mu podarilo schudnúť 20 kg a má výbornú finančnú situáciu. 

Absolventka dvoch základných zostáv v jeden deň - dovtedy cvičila 5 tibeťanov a po odcvičení sa vyjadrila, že bude cvičiť radšej stabilizovanie techniky namiesto toho, že toto je iné :-)). ( len dopĺňam: samozrejme iné - JE TO ŠTART CNS - cvičenie nenájdete na internete, môže sa cvičiť len pod dohľadom Licenčných partnerov podľa presného algoritmu na ktorý sú Autorské práva.

Poznámka: Klient dostáva na domov postup na stabilizovanie techniky, cvičí sa potom ešte doma (nie je to povinné) ale doporučuje sa. :-)) 

Referencia

Táto technika mi veľmi pomohla v živote. 

Absolvovala som ju viac krát. Aj teraz si preventívne dávam jednu za rok.

Vidím zlepšenie vo všetkých oblastiach môjho života. Cítim sa uvoľnene, mám zdravé sebavedomie, mám chuť na sebe pracovať, nebaví ma stagnovanie, mám vačšiu chuť žiť a napredovať. Prvý krát som absolvovala túto techniku keď som mala zlé obdobie, prirovnala by som to k menšej depresií a s istotou môžem povedať, že som sa z týchto stavov veľmi rýcho dostala. Aj keď to ešte nie je také rozšírene po svete, určite to stojí za to absolvovať. Licenčná partnerka robí fakt skvelú prácu.