Čo môžem pre Vás urobiť?

Milujeme všetko, čo sa rozvíja a napreduje.

REŠTART A SLUŽBY

PORADENSTVO 

Konzultácia - podporné školenie. Poskytuje sa osobne alebo telefonicky. Prvý kontakt s klientom pri oboznamovaní sa s priebehom REŠTARTU neúčtujem. 

Prvý kontakt je vždy ZDARMA. 

FYZICKÝ REŠTART

TECHNIC START - je cvičenie, ktoré je potrebné fyzicky odcvičiť. Poskytuje sa zostava zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov. Táto metodika podporuje HETERO systém fungovania genetiky jedinca. Je vhodná aj pre deti, mládež.

MENTÁLNY REŠTART

Je podporený prístupom k metodikám, ktoré si môžete zakúpiť v PDF formáte. 

Metodiky nie sú v bežnej distribúcii. Mentálny reštart dopĺňa, podporuje FYZICKÝ REŠTART stabilne a efektívne. Raz sa to naučíte a získate kľúčové mentálne poznatky o svojom rozvoji, ktorý Vám ostane na celý život. 

Reštart pre deti

Pre deti sú k dispozícii farebné hry, hudobný reštart ale aj fyzický reštart. Fyzický reštart je aplikovaný vždy za prítomnosti rodiča, či zákonného zástupcu. Viem Vám vysvetliť, poskytnúť poradenstvo, pomocnú radu a smerovanie, ako hravo a ľahko postupovať pri reštarte vašich detí. 

Priateľský mentoring

Som tu pre Vás. Poradím, pomôžem, vysvetlím. Priateľský mentoring je súčasťou služieb FYZICKÉHO REŠTARTU a MENTÁLNEHO REŠTARTU. V prípade, že chcete vedieť viac, službu meníme na PORADENSTVO. 

TERMÍN SI môžete REZERVOVAŤ už TERAZ. 

A dodatočne si môžete službu uhradiť vopred cez ESHOP. 

Venujte čas aj mojim poznatkom z praxe.

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdím e-mailom.